The Basement Collective

Zondag 10 mei

Jan Smeets Stage

The Basement Collective: het gezelligste protest dat je in een kelder vindt. Dit bont gezelschap uit Sittard-Geleen mixt punk, rock en pop tot Limburgstalige anthems over problemen die er echt toe doen: huizen die je nooit kunt kopen, festivals die je niet kunt betalen, en een aarde die in brand staat.

Stijl

Maar wees gerust, het collectief neemt zichzelf totaal niet serieus. Voor en door vrienden—want als de wereld vergaat, dan toch minstens met een biertje erbij.

Terug naar het artiestenoverzicht

Ook meehelpen?

Wist je dat Mama’s Pride volledig door vrijwilligers wordt georganiseerd? Achter de schermen is er een kernteam (op de foto samen met onze festivalpartner Instatec) het hele jaar actief. Maar ook gedurende het festival helpen tientallen lieve vrijwilligers van de artiestenbegeleiding tot horeca. We kunnen best hier en daar nog wat hulp gebruiken.

Aanmelden als vrijwilliger