Muzikale verrassingen #walkwithmama, een compilatie. < Kijk op Youtube. Ja, onze burgervader Hans Verheijen (hartelijk dank voor uw spontane medewerking) kondigt ze af en stelt vra
gen! Ook een verrassing.

Stan Smeets brengt The Police en Hieël Aeve van Michiel Schraven dat hij in 2017 met Floortje Hover uitbracht in het Limburgs. Oorspronkelijk was het een Nederlands/IJslands duet. Ben Erkens verrast bij HSV Maurits Geleen met zijn Koempel Sjeng en evenzo verderop in Daniken met het prachtige Danikerbösj. Oók Ad Hoogenboom van Heemkundevereniging Geleen popt – midden in het Danikerbos – up. En verhaalt o.a. over de bokkenrijders en de Duvelsprie van Jos Bours (Uitgeverij Leon van Dorp). FØNKL brengt daar trouwens Tikkie. En onder het spoorwegtunneltje Onprofessioneel. In de finale verschijnen dan Maxime, Sofie, Feebie, Loes, Sophie en Jilleen (samen S!ng It!) van Vocal School Nancy Deusings met Ik laat je gaan. Sofie en Sophie schreven overigens dat nummer zelf. Erg mooi hoor.
Kortom, wij hopen dat jullie genoten van onze wandeling rond #Geleen.
Leuk dat jullie meededen!
NB Dankjewel Heemkundevereniging Geleen, insittardgeleen,Fonds voor Sociale Instellingen, Pop in Limburg, Jumbo Heubel Oud-Geleen en Provincie Limburg. Volgen jullie Bloempje voor het goede doel, Streekboerderij Daniken, Plinthos, Mutsaersstichting en Stolpersteine Sittard-Geleen ook? Top. Dankjewel, nogmaals.