Line-up 2017

TIJDSCHEMA

ZATERDAG 13 MEI

terrein open: 15:00 uur tot 02:00 uur, Burgemeester Damenpark, Geleen

Rabobank Talent Stage (Kiosk)
15:30 – 16:00 Morgana’s Illusion
16:30 – 17:30 Hothouse & The Horns
18:00 – 19:00 The Grand East
20:00 – 20:40 Moeders Mooiste
21:10 – 21:55 Pink Oculus
22.25 – 23:15 HAEVN
23:45 – 00:45 Bohemian Betyars (HUN)

In de pauzes: DJ-45Frank

Kunstbende Limburg Zomertour
16:00 – 16:30 Déàn & Wolf,
17:30 – 18:00 Alaskan Wolves​,
20:40 – 21:10 VONX​,
21:55 – 22:25 SDNX
23:15 – 23:45 Mick Mazoo

Volt Silent Disco
19:30 – 20:30 ‘Metal’ vs. ’90-s’ (Team Volt dj’s)
20:30 – 22:00 ‘Fouter dan fout’ vs. ‘Dwars door de Platenkast’ (team Volt dj’s vs. Dj H.A.R.)
22:00 – 23:30 ‘Dwars door de Platenkast’ vs. ‘Deephouse’ (Dj Serge vs. Minkenbro – Vrijbrief)
23:30 – 01:00 ‘Alternatieve 80′-s/90-s/00-s’ vs. ‘Deephouse’ (Swingt it Back dj’s vs. Brake – Vrijbrief)


ZONDAG 14 MEI

terrein open: 11:30 uur tot 00:00 uur, Burgemeester Damenpark, Geleen

Rabobank Talent Stage
12:00 – 12:30 Endeavour
12:55 – 13:40 Fleddy Melculy (BE)
14:05 – 14:50 Orange Skyline
15:15 – 16:00 45ACIDBABIES
16:25 – 17:05  Paul Sinha
17:30 – 18:10  Tamino (BE)
18:40 – 19:25  Ferocious Dog (UK)
19:55 – 20:55 DeWolff
21:30 – 22:30 GUTS (FR)

In de pauzes: DJ-45Frank

Kunstbende Limburg Zomertour Stage
12:30 – 12:55 Merel van den Boogaard
13:40 – 14:05 Linde Grooters
14:50 – 15:15 Sofie  Widdershoven
16:00 – 16:25 Rhedyn
17:05 – 17:30 Lucky
18:10 – 18:40 ZEFF
19:25 – 19:55 DJ Isis Cloudt​
20:55 – 21:30 DJ MATRO

Volt Silent Disco
13:00 – 14:30 ‘OH JA nummers van 1990 tot heden’ vs. ‘Dans-hits’ (Team Volt dj’s)
14:30 – 16:00 ‘Lazy Sunday Rock’ vs. ‘Ska enzo’ (Team Volt dj’s)
16:00 – 17:30 ‘Chicago house’ vs. Dwars door de Platenkast’ (Avello Blue -Soulfully Yours vs. Dj Serge)
17:30 – 19:00 ‘Alternatief’ vs. ‘Alternatief’ (Jef & Bart vs. Lars & Bas)
19:00 – 20:30 ‘Van alles wat & Festival house’ vs. TBA (Cor Menten vs. TBA)
20:30 – 22:00 ’90-s tot Tiroler’ vs. ‘Dance en Rock Classics om mee te zingen’ (KATVUSJ vs. Stallone)